19 marca 2020
Autoklaw klasy B T-Duke23 Tuttnauer

Autoklaw klasy B T-Duke23 Tuttnauer

Sterylizacja parą wodną ze względu na wysoką skuteczność jest najczęściej wykorzystywaną metodą sterylizacji narzędzi, szkła laboratoryjnego, płynów w tym pożywek jak również ubrań laboratoryjnych czy odpadów. Sterylizatory parowe znajdują zastosowanie w przemyśle farmaceutycznym,  biotechnologicznym, instytutach badawczych czy gabinetach weterynaryjnych. Do tych ostatnich jednostek dedykowany jest autoklaw klasy B
T-Duke23, który jest najnowszym urządzeniem w gamie produktowej autoklawów laboratoryjnych w ofercie naszej firmy.

 

 

 

Autoklaw pionowy Tuttnauer

Autoklaw pionowy Tuttnauer

W ofercie naszej firmy znajdą Państwo sterylizatory parowe producenta Tuttnauer – lidera z blisko 90 letnim doświadczeniem w produkcji pionowych i poziomych autoklawów laboratoryjnych jak również horyzontalnych, które są dostępne w wersji wolnostojącej lub przelotowej.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Autoklaw poziomy Tuttnauer

Autoklaw poziomy Tuttnauer

Autoklawy laboratoryjne mogą zostać doposażone w szereg opcji takich jak: system chłodzenia w nadciśnieniu, pompę próżniową, wytwornicę pary, filtr mikrobiologiczny, których dobranie zależy od wymagań użytkownika oraz rodzaju wsadu jaki będzie poddawany sterylizacji.

Zachęcamy do kontaktu z naszym działem sterylizacji w celu dobrania parametrów urządzenia idealnie dopasowanych pod Państwa wymagania.

 

Archiwum