Testery zrzutowe i wibracyjne

Oferowane przez Spectro-Lab testery zrzutowe i wibracyjne firmy L.A.B. to zaawansowane technologicznie urządzenia badawcze do testowania niezawodności opakowań.
Wszystkie testy transportowe według wytycznych norm EN i ISO dla opakowań oraz produktów końcowych mogą być symulowane na poniżej wymienionych aparatach.
Swoje zastosowanie znajdują w takich branżach jak : produkcja komputerów , wojsko, telekomunikacja , przemysł spożywczy, przemysł farmaceutyczny , produkcja opakowań , przemysł kosmetyczny, produkcja artykułów AGD , produkcja sprzętu elektronicznego, przemysł motoryzacyjny.

  • Hydrauliczne testery wibracyjne – serii HV umożliwiają testowanie bardzo ciężkich produktów, ponad 2300 kg
  • Mechaniczne testery wibracyjne – serii V są najprostszym symulatorem obciążeń występujących w trakcie transportu
  • Mechaniczne testery udarnościowe – serii SD realizują testy swobodnego spadku oraz z zadaną prędkością. Pozwalają na symulację udarów o różnych kształtach
  • Testery zrzutowe (zrzutnie) z serii AccuDrop pozwalają na precyzyjne, powtarzalne badanie zarówno produktów jak i opakowań. Próbka umieszczana jest na zadanej wysokości a następnie swobodnie upuszczana
  • Testery zderzeniowe – serii Incline Impact są stosowane do odwzorowania warunków transportu, w tym sytuacji ekstremalnych podczas przenoszenia, paletowania, transportu kolejowego.
  • Elektrycznie wyzwalane haki zrzutowe służą do zdalnego upuszczania przedmiotów o masach od 90 kg do 1360 kg, których gabaryty nie pozwoliły na wykorzystanie testerów serii AccuDrop.

„Wszystkie testy transportowe według wytycznych norm EN i ISO dla opakowań oraz produktów końcowych mogą być symulowane na poniżej wymienionych aparatach. „

Producenci
  • IMV
Zastosowania